Brede roségouden ring met rainbow saffier en briljant 0,52crt.
brede ROSÉGOUDEN RING met rainbow saffier en briljant 0,52crt.
Deze luxe roségouden ring schittert u direct tegemoet! De ring is aan de voorzijde op prachtige pavéwijze gezet met 112 fonkelende briljant geslepen diamanten. In totaal zit er 0,52crt diamant in de ring verwerkt! Wat natuurlijk meteen opvalt zijn de saffier edelstenen die op pavéwijze zijn gezet. De kleuren van deze edelsteen zijn in regenboog volgorde gezet en lopen dus vloeiend in elkaar over. Kortom deze ring is perfect voor dames die op zoek zijn naar een uniek sieraad.

Naast zorgvuldig geselecteerde nationale en internationale sieradenmerken presenteert Veerman Juwelen ook een uitgebreide eigen huiscollectie. Deze exclusieve sieraden worden door ons persoonlijk geselecteerd op toonaangevende sieradenbeurzen wereldwijd. Of u nu op zoek bent naar een tijdloze solitairring, een luxe schakelcollier of een stijlvolle armband: in onze winkel vindt u altijd een ruime en bijzondere selectie.
Al onze sieraden worden geleverd met de gebruikelijke garantie en in een luxe verpakking. Bovendien profiteert u van onze levenslange onderhoudsservice wanneer u een sieraad bij Veerman Juwelen aanschaft.
Geeft u dit prachtige sieraad cadeau? Dan zorgen wij ervoor dat het kosteloos als een feestelijk pakket bij u thuis wordt bezorgd.
Wit
Rood
Geel
Blauw
Groen
Oranje
Roze
Rosé
Familiebedrijf
Al vier generaties sinds 1919

Hofleverancier
Koninklijk erkend als hofleverancier

Expertise
Gedreven door kennis en vakmanschap

Betrouwbaar
Vertrouwd en aanbevolen door klanten










