Vorig artikel | Toon lijst | Volgend artikel |
Aikon AI1004-PVY13-171-1
Koop dit bijzondere Maurice Lacroix horloge bij Veerman Juwelen om gebruik te maken van onze uitstekende service. Omdat wij al jarenlang officieel dealer van dit indrukwekkende Zwitserse merk zijn, krijgt u het horloge bij ons natuurlijk geleverd in originele box, voorzien van alle unieke garantiepapieren. Dit horloge wordt geheel kosteloos en – indien gewenst – feestelijk verpakt thuis afgeleverd.

AI1004-PVY13-171-1 Maurice Lacroix Aikon
Bij het Zwitserse horlogemerk Maurice Lacroix staat de techniek voorop. Aan de uurwerken van alle horloges wordt met veel precisie en liefde gewerkt. De eeuwenoude horlogeambacht wordt echter gecombineerd met moderne technologieën, wat de horloges van Maurice Lacroix tot topstukken maakt.
Dit dameshorloge is onderdeel van de Maurice Lacroix Aikon serie, een remake van de iconische Maurice Lacroix Calypso uit de jaren 90. Het zijn sportieve horloges, die in één oogopslag herkenbaar zijn vanwege hun stijlvolle design en prominent aanwezige lunet. Dit kleinere model is uitgevoerd met een platte edelstalen horlogekast (30 mm) en bijpassende schakelband met prachtige verfijnde schakels. In zowel de horlogekast als horlogeband zijn vergulde schakels aangebracht, waardoor het horloge goed te combineren is met zowel geelgoud als witgoud en zilver. Op de chique parelmoer wijzerplaat zijn een datumaanduiding en goudkleurige Romeinse indexcijfers te zien. Bovendien is de wijzerplaat versierd met kleine diamanten. Het quartz uurwerk heeft de precisie die we van de uurwerken van Maurice Lacroix gewend zijn. Daarnaast is het Aikon horloge voorzien van een krasarm saffierglas, schroefkroon en tot maarliefst 100 meter waterdicht. De AI1004-PVY13-171-1 is dankzij zijn moderne, opvallende uitstraling een prachtig en zeer draagbaar dameshorloge.
GRATIS armband t.w.v. €12,50
Bij online bestelling van dit artikel
GRATIS CADEAU
Bij online bestelling van dit artikel
GRATIS CADEAU
Bij online bestelling van dit artikel
GRATIS CADEAU
Bij online bestelling van dit artikel
GRATIS CADEAU
Bij online bestelling van dit artikel
GRATIS CADEAU
Bij online bestelling van dit artikel
GRATIS CADEAU
Bij online bestelling van dit artikel
GRATIS CADEAU
Bij online bestelling van dit artikel
GRATIS CADEAU
Bij online bestelling van dit artikel
Altijd een mooi cadeau bij uw online bestelling vanaf € 50,-
Product reserveren
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.
Kenmerken
Waarom Veerman Juwelen?
Al meer dan 100 jaar dé juwelier van het Gooi
- Gratis verzending vanaf €30,-
- Niet goed, geld terug
- Voor 17.00 uur besteld, vandaag nog verstuurd
- Officieel merkdealer
- Eigen atelier en reparaties in huis
- Winkel centraal in Nederland + gratis parkeren
- Vanaf €50,- met extra cadeau geleverd
Deel dit artikel met je vrienden
En maak kans op een kortingsbon t.w.v. € 10,-
Omschrijving
Cadeaubon
WaaromVeerman
Reserveren
|
AI1004-PVY13-171-1 Maurice Lacroix AikonBij het Zwitserse horlogemerk Maurice Lacroix staat de techniek voorop. Aan de uurwerken van alle horloges wordt met veel precisie en liefde gewerkt. De eeuwenoude horlogeambacht wordt echter gecombineerd met moderne technologieën, wat de horloges van Maurice Lacroix tot topstukken maakt. Dit dameshorloge is onderdeel van de Maurice Lacroix Aikon serie, een remake van de iconische Maurice Lacroix Calypso uit de jaren 90. Het zijn sportieve horloges, die in één oogopslag herkenbaar zijn vanwege hun stijlvolle design en prominent aanwezige lunet. Dit kleinere model is uitgevoerd met een platte edelstalen horlogekast (30 mm) en bijpassende schakelband met prachtige verfijnde schakels. In zowel de horlogekast als horlogeband zijn vergulde schakels aangebracht, waardoor het horloge goed te combineren is met zowel geelgoud als witgoud en zilver. Op de chique parelmoer wijzerplaat zijn een datumaanduiding en goudkleurige Romeinse indexcijfers te zien. Bovendien is de wijzerplaat versierd met kleine diamanten. Het quartz uurwerk heeft de precisie die we van de uurwerken van Maurice Lacroix gewend zijn. Daarnaast is het Aikon horloge voorzien van een krasarm saffierglas, schroefkroon en tot maarliefst 100 meter waterdicht. De AI1004-PVY13-171-1 is dankzij zijn moderne, opvallende uitstraling een prachtig en zeer draagbaar dameshorloge. SteensoortDiamant MetaalkleurBicolor Type uurwerkQuartz HorlogebandStaal KastvormRond30mm Waterdichtheid100 meter SluitingVouwsluiting Materiaal horlogekastEdelstaal GlasSaffierglas Extra functiesDatum BijzonderhedenSchroefkroon
|