Geelgouden Ring Emaille
Geelgouden ring met emaille
Deze geelgouden emaille ring behoort tot onze Vintage Collectie. De ring heeft na het dragen door de eerste eigenaar een groot onderhoud gehad.
De ring is vervaardigd uit 14 karaats geelgoud en gezet met ovaal vormige Emaille steen. De rond geslepen steen is gezet in een gladde geelgouden zetrand waardoor de steen goed vast zit, maar vooral prachtig uitkomt. Op de zwarte steen is een vrouw te zien in rode kleding die naar links kijkt. Naast deze mooie steen is een sierlijke getorste rand gezet en met bondjes verbonden aan de scheen.
De ringmaat van deze schitterende ring is 17.5. Mocht u een andere ringmaat nodig hebben, dan passen wij deze in onze eigen atelier aan.
Neem gerust contact met ons op wanneer u meer vragen heeft, of een afspraak wilt plannen in onze winkel.
In ons juwelenhuis hebben wij tevens bijzondere Occasions en Vintage Collection te koop. Regelmatig komen wij schitterende vintage sieraden tegen zoals armbanden, ringen, armbanden en colliers. De sieraden worden in ons atelier opgeknapt tot ze weer in goede staat zijn en vervolgens door ons te koop aangeboden. Houdt onze website in de gaten of kom langs in onze winkel voor ons actuele aanbod occasion en vintage sieraden!



Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.