Geelgouden collier met topaas en schakel
Geelgouden collier met topaas en schakel
Dit verfijnde collier is vervaardigd van 14 karaat geelgoud. Het collier heeft een stevige ankerschakel en is versierd met grote ovale schakels. Ook is er in het collier lichtblauwe topaas en blue london topaas gezet in ronde zetkasten. De stevige karabijnsluiting zorgt ervoor dat het collier stevig om de hals zit, om zo verlies te voorkomen. Het sieraad heeft een lengte van 45 centimeter. Een luxe juweel voor vrouwen die willen schitteren.
Let op: wilt u dit juweel komen bewonderen in onze winkel? Geen probleem! Hiervoor dient u het reserveringsformulier in te vullen.
Naast de zorgvuldig geselecteerde nationale en internationale sieradenmerken, biedt juweliershuis Veerman Juwelen ook een zeer uitgebreide huiscollectie. Deze collectie vol exclusieve sieraden selecteren wij op de toonaangevende sieradenbeurzen wereldwijd. Of u nu op zoek bent naar een tijdloze solitairring, luxe schakelcollier of stijlvolle armband; in onze winkel treft u een uitgebreide selectie sieraden.
Deze worden geleverd met de gebruikelijke garantie en in een luxe verpakking. Bovendien profiteert u levenslang van onze speciale onderhoudsservice wanneer u uw juweel bij ons aanschaft. Doet u dit prachtige sieraad aan iemand cadeau? Wij zorgen dat het kosteloos als een oogverblindend pakketje wordt thuisbezorgd.



Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.